Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz trialboj #132660 üzenetére

    a nadrág veled mozog, tehát nem a bőröd dörzsölődik a nadrágon, hanem a nadrág a nyergen.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • 6030D

    Ármester

    válasz trialboj #132660 üzenetére

    5 fok volt, amikor gurultam a vonathoz, rajtam egy hosszú aláöltöző volt, felette egy rövid mez, alul rövid gatya. Nem volt melegem.... A srác, aki leghátul áll, ő is Vácon szállt fel, rajta esőkabát is volt reggel a hideg ellen, de volt rajta "Toobee -féle" övtáska, neki volt hova pakolni utána. Srácokon kézmelegítő volt, ami azért jó, mert le is tudod venni és elrakni a mezzsebbe, vagy csak simán letolod a csuklódra. Nekem nincs ilyen.
    Reggel a Normafára mászáskor még hideg volt, meg köd (mint az első képen, bár az már utána készült), és bár 9 fok volt, a magas páratartalom miatt mi is izzadtunk, meg a pára is lecsapódott a ruhákon. Utána mentünk két csúcs között olyan részen, hogy 6 fok volt, nem nagyon akarta levenni senki a cuccot.
    Annyira nem volt jó idő, hogy melegünk legyen, az erdőben a napot sem nagyon láttuk, csak a kilátóknál. Viszont ennyi szinthez ez tökéletes volt.

    Relive videó (Lector-os Zolié, mert nekem valamiért most nem küldtek)

    Csak hogy panaszkodjak is: ritkán vonatozok, most megfogadtam, hogy megint hanyagolom egy darabig. Srácok kitalálták, hogy menjünk vonattal, mert a találkozó mellett 5 percre rak le, nem kell a kocsira pakolgatni a bringákat. Jegyeket megvettük (Vác retúr 1800/fő x 2 fő , Verőce retúr 2200/fő x 2). Nem volt bringaszállító kocsi (hétvégén!), menjünk a végében. Dőltek össze vissza a bringák az ülések között, fogni kellett. Hazafelé ugyan ez. 2 kocsival olcsóbban megfordultunk volna, ráadásul az egyik srác tudott volna jönni akkora kisbusszal, hogy befér 4 bringa+4 ember. :U

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #132660 üzenetére

    "ezek annyira hosszúak, hogy majd térdig érnek, tehát csak 1 kis sávban barnul le a lábad térd fölött, ami nyáron, már egy rovid nadrággal hülyén tud mutatni"

    Alin mindenre van megoldás, ez nem takar ki majdnem semmit, lehet barnulni :D
    Én is megszoktam amúgy a betétes alsót, nekem is az a gondom vele, hogy eddig csak kettőt találtam ami vékony és rövid, kb. megfelel egy vékony boxernek. No nem azért mert nem barnulok, hanem mert nyáron kánikulában csak ezt a kettőt tudom rövidnadrág alatt hordani. Szerencsére bringás rövidnadrágból is találtam kettőt amik nagyon vékonyak, így egy ilyen vékony betétes rövid alsó + egy vékony rövidnadrág együtt is jobban szellőzik, mint mondjuk az Endura Hummwee short önmagában.

    6030D: Durva, hogy mennyit cikáztok össze vissza, jól látom, hogy ott azon a részen kb. az összes hegyet bejártátok? :)) . Így nem is csodálom, hogy ilyen sok szint lett a vége.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • IMIIKE1998

    őstag

    válasz trialboj #132660 üzenetére

    Akciósan vettem a decában ezt a nadrágot, de ahhoz képest, hogy mennyire puritán darab, nagyon kényelmes. De nekem főleg az tetszik, hogy nem kell kiállni minden apróbb döccenő miatt. Eddig ugye muszáj volt, mert néhányszor előfordult, hogy egy váratlan kátyúnál a kemény nyereg feltörte a tojásokat. Ha ezt el akarod kerülni, akkor minden döccenőnél kicsit ki kell emelkedni a nyeregből, ami ugye folyamatos energiaveszteség. Na meg az izzadtságot is elvezeti rendesen. Még szokom, de elég meggyőzőnek tűnik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák