Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz Hasaggymeg #128901 üzenetére

    Hát igen, ahogy te és zoli03 is megjegyezted, valahogy szemre nem áll össze a dolog.
    Nagy nehezen még annyit sikerült kideríteni, hogy eredetileg (?) SportsDirect forgalmazta cucc, de semmi normális review, itt megállt a tudományom.

    Ami még ezen kívül van info, hogy létezik (létezett?) egy német HT-bikes oldal, és valószínű ők az igazi jogelőd/ötletgazda; a link konkrétan ennek a modellnek az oldalára visz. (Kétszínű fényezéssel azért ezerszer szebb...)

    Csak nem értem, mert ha összeadod a villát meg a hátsó rugóstagot, meg a hajtást, féket, etc., inkább a 250e-t kéne karcolja a anyagár kisker árakat nézve; dömping áron nem ennyi of kóz. A váz a klasszik hidroform alu kéne legyen, de én aztán tényleg nem értek hozzá, hogy szemre ez melyik bérgyártó melyik modellje átmatricázva HT bike-ra. Esetleg a megszűnt HT készletének kiszórása, vagy nem tudom. A német oldal alapján talán ez a "Savage 4.5" lehet a váz geometria jelzője, de csak sötétben tapogatózom.

    Minden esetre a cucc az ecobike-nál is kapható más néven (tényleg zavar van az erőben), de velük már beszéltem, nem tudják/merik elszámolni a termékeiket Szép-en.

    ps fun fact: Minden kinti oldalon jár hozzá Shimano SPD-s pedál, és egyik magyar bolt sem ad hozzá. Semmilyet :)

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák