Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #127439 üzenetére

    Jól néz ki ez a bringa, csak ezek a feltöltött képek furák róla, az elején azt hittem valami trail outi stucnival. Mondjuk nekem jobban tetszik, ha felfele vékonyodik a váz, nem szeretem amikor a fejcső vaskos, a hajtás fele meg egyre vékonyabbak a csövek :B .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz MPowerPH #127439 üzenetére

    Fenet tudja, de nekem ez a KTM elég furcsa, ez a geo nem valami modern. Olyan meredek az a fejcső, hogy rossz ránézni.
    Amúgy ez 100mm-t rugózó váz, AM-hez nem sok köze van, ez XC/Marathon váz.
    Ennyi pénzt egészen biztosan nem adnék érte.

    A csapágy behúzók, kiszedők nem olcsók, ha csak otthoni használatra veszed, sok idő mire megtérül az ára. Amúgy csavarhúzó, kalapács, meg egy fadarab, és sok esetben ilyen primitív szerszámokkal is meg lehet oldani. Ha a szükség törvényt bont, és nincs célszerszámod.

    "Tudom, hogy nem elektromos, igy mar nem is igazi MTB" A megjegyzés kicsit furcsa, mivel épp a hozzád hasonló ebike ellenes emberek gondolják azt, hogy amiben van elektromos rásegítő az már nem lehet alkalmas sportolásra. Fordítva ez nem igazán fordul elő. :)

    [ Szerkesztve ]

  • trialboj

    őstag

    válasz MPowerPH #127439 üzenetére

    Híjnye ez tényleg nagyon jól mutat, iparkodj mert lehet megelőzlek :P Mondjuk a full xtr, nekem már sok lenne, sajnálnám hajtani, ezen szinte érződik, ahogy taposod ki az értékét az alkatrészeknek :P

    De azért mielőtt beleéled magad, a méretet nézd meg, ez csak 17" nem tudom mekkora vagy, többször ki lett tárgyalva hogy a váz méret nem is akkora tényező mint a felső csőhossz, stb, linkelték a leírásait, bújd át kicsit.
    Szerintem sem drága, ha itt lenne nálunk, azért nem venném meg mert tuti lopott : )), ha van róla adásvételije, akkor viszont remek ára van, ha neked nem válik be, szezon közepéig szerintem hasonló áron lehet túladni rajta.

    Én kb 2 hónapja találtam valami Cube bringát full xt szettel, az újabb volt, carbon, és éppen csak olcsóbb mint ez kb 1400eur, ugyanilyen gombról állítható dupla lock a telóknak, patika állapot, de az összsúly 12kg, ennek tudatában ez egy szuper ár.

    Ha ez egy kisebb város, akkor nehezebb eladni, azért nyomottabb az ár, sokan lusták utazni v nem is tudnak, hiába vennék meg, ha te olyan helyen élsz ahol nagyobb a forgalom, megkockáztatnám hogy rizikó nélküli business, megveszed kipróbálod párszor, ha nem jön be, szépen lemosod és továbbadod, elviszik ahogy beüt majd a 20 fok.
    Közben megugliztam pontosan hol is van ez :P tied lehet, messze van, de ahogy látom Bp 1 köpésre, szóval a fenti eszmefuttatás talán offos, viszont ha érdekel csörgesd meg a csávót, mert lehet elgurítják mire eljutnál érte.

    Vittek már el előlem úgy bringát, hogy lebeszéltünk egy találkozót 3 nappal előre, mert nem volt itthon a srác, aztán én csak 1 órával a találkozó előtt hívtam, mire mondta h ő már eladta reggel, miért nem szóltam hogy még aktuális.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák