Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz trialboj #127457 üzenetére

    A meret elvileg okes, 173cm vagyok. Mindenkeppen probalnam elotte, mert az eddig kiprobalt M-es vazaknak, amik magassagban jok voltak, csak a fele volt olyan, hogy jo erzessel ultem ra. Persze a stucni hosszaval, ules poziciojaval meg lehet kicsit varialni, de minden mas fix.
    Meg meggondolom, mert csabit a dolog. Csak kozben meg folyamat AM -eket is nezek, amolyan legjobb kozeput, ahogy azt Runner_fxr is irta.

    De a feket errol is ledobnam, az MT8 -hoz ragaszkodok. Es a Shimano BB -vel sem vagyok kibekulve... Az mivel press fit -es, igy tuti 100+ euro lenne valami normalisabb, es az meg nem keramia.

    Runner_fxr: Akkor lehet ezt a csapagy huzo kittet most kihagyom. Csak sajat hasznaltra kellene, tehat evente 1x hasznalnam. Turom majd az ebay -t, hatha talalok hasznaltan. A kalapacs+fa is egy megoldas, de felek az ilyen barbar modszerektol, mert abbol nalam meg semmi jo nem sult ki, mindig sikerult elszurnom valahol.
    A meredek fejcso ennel nem inkabb annak a magyarazata, hogy a telo is fuggolegesen van beepitve? Szamit az valamit? :D

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák