Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz StLui #127076 üzenetére

    Milyen jó, hogy nekem nyugodt lehet a lelkem ilyen szempontból... majdnem. Mert már mindenhez van szerszámom, szinte bármit helyre tudok rázni a bringán, kivéve a telót, annak a szétszedésétől sajnos félek :B .
    Haverok is mennyit szívtak a szervizeléssel már... egyik haver vett egy Scott-ot, a hibás lánctól a recsegő nyeregcsőig minden baja volt már vele és mindenért szervizbe vitte, ahol vagy megcsinálták jól vagy nem... vagy igen és lettek új problémák :DDD . Pl legutóbb amikor elhozta, a pedál kezdett terhelésre kattogni.
    Másik haverom meg bevitte 1 év után fullos szervízre, erre elküldték, hogy nincs amit csinálni a bringáján, jól van ahogy van, majd ha valami nem műkszik menjen vissza. Így most nem tudja mitévő legyen :U . Mondtam neki, hogy szétkapom én ingyen neki, de fél, hogy én sem vagyok ugy-e egy veterán szerelő és elcseszem.
    Másik haverinám meg nem ért egyáltalán a bringákhoz, bevitte a szervizbe, ami amúgy Kellys forgalmazó is egyben, mondta a srácoknak, hogy megunta a montiját és valami új bringát venne helyette terepre, erre rádumálták egy cross trekkingre ;]
    Nekem annyi tapasztalatom van szervizesekkel, hogy anno ők szervizelték és rakták fel az első pedálomat, "természetesen" a kontracsavarok nem voltak normálisan belőve, megszorult és leesett menet közben, terepen :D . Megértem amúgy, hogy egy nagyobb szervizben el vannak havazva állandóan és sorozatban nyomják a bringákat, ezért nem figyelhetnek oda az apróságokra, de én pont ezért nem bízok bennük, itthon nekem sokkal több időm van bütykölni és foglalkozni vele, a szerszámokat meg egyszer kell megvenni. Természetesen ettől még támogatom a helyi boltokat/szervizeket, amit csak lehet, mindent tőlük veszek meg.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #127076 üzenetére

    Visszavonom amit korábban mondtam,mert jobban belegondolva még kivenni 2 szabadnapot és elvinni egy ajánlott (Dr.Bike,Alpine Bike,Runner stb.) szervizbe is jobb mint kényelmesen elszállíttatni...mondjuk ötször,közben meg folyton bosszankodni valamin. :U
    Szerk: amúgy tényleg röhej amit ott művelnek,párszor betévedtem a mittoménmelyik uszoda melletti Focus boltba és minden második kerékpárról hiányzott valami,olyan volt a bolt mint valami bontó. :DDD

    jjeahh...már a fék szervizelése is megy?

    trialboj...tény,hogy lefektetve a legbiztonságosabb,de az szerintem is olyan "trehány" kinézetű.Nejem szokta úgy,hogy az még ráadásul keresztben is van az úton. :U

    (#127084) 6030D...nejemnek szoktam mondani (ő inkább futóversenyeken bohóckodik) "Vetté magadnak egy plecsnit segy pólót húszezeré" ;] Van is harag ez miatt. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák