Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz 6030D #107315 üzenetére

    Ja, bocs, hang nélkül néztem, de utánaolvastam. Valószínű nem birnám, de elsősorban véleményem szerint nyomó gyakorlat és nem törzs. Guggolással már csináltam, kis súllyal, a vége nem volt kellemes. :D

    Törzsgyakorlatra amik eszembe jutnak:
    - Plank: egyik kéz felemel, lerak, másik kéz, egyik láb, másik láb, repeat.
    - tigrisjárás vagy mi: térdkézláb mászol, de a lábnál a talp lábujjas része van lent, a térd a talaj fülött pár centivel. Az átellenes végtagokat egyszerre emeled és lépsz előre velük kicsit.
    - hollow body hold (bölcsőtartás)
    - hempergés a földön, a végtagok segítsége nélkül.
    - több ismétlés térdkézláb homorítás domborítás pedig jó gerinc átmozgató gyakorlat, a hátnak jót tesz. Érdemes rendesen csinálni odafigyeléssel.
    - plankből: hollow plank, rkc plank
    - "kisétálás": nyújtott a láb, kéz letesz a talajra és onnan kisétálás fekvőtámasz állásba és akinek megy, még tovább, majd onnan vissza.

    Azok jó törzsgyakorlatok, ahol a mozgás változtatja az alátámasztasokat és a törzsnek stabilizálnia kell, ellentartania a csavarodásokak, hajlásoknak.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák