Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz trialboj #104029 üzenetére

    "Miért akarnád valaha is cserélni?"

    Mondjuk azért amiért majdnem minden eddigi bringámon, mert jobb lenne egy centivel rövidebb vagy hosszabb stücni, vagy mondjuk azért mert - és ez szintén megtörtént már - megsérült a kormány és cserélni kellett .. vagy bármi miatt. De itt nem lehet szabvány cuccokra cserélni, és abban sem vagyok biztos, hogy a Canyontól bármikor rendelhetnék újat.

    "Mondjuk nem ismerem ezt a modellt, nem tudom mire szánták, de azon kívül hogy villantok vele egyet a haveroknak nem nagyon látom mi értelme van."

    Ez amúgy egy tök jó városi bringa. Gates bordászszíjjal, agyváltóval ... nagyon szimpi volt, főleg használt áron. Annyira tetszett, hogy még azon is gondolkodtam, hogy rendelek egy újat, az eggyel olcsóbb kategóriából, mert azon rendes szabvány kormány, stücni van. ... de valamiért elvetettem, már nem emlékszem. De azóta is rossz szemmel nézem az összes "egyedi" megoldásukat.

    Legutóbb pl azt a korcs outi kormányt, amit ide is belinkelt valaki

    [ Szerkesztve ]

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák