Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Bicskás #53958 üzenetére

    Senki nem beszeli be maganak hogy hero. :) Nagyon jol tudom hogy hol a helyem az eronleti ranglistan. A hozzaszolasodbol latszik hogy fogalmad nincs ezeknek a bringaknak az ertelmerol. Ugy kritizalsz hogy idaig csak kepen lattal ilyet. Motorhoz hasonlitani megintcsak baromsag. Az elvakult az ikabb te vagy, en nyitott vagyok a technikai ujdonsagok fele, ami nem azt jelenti hogy leneznek barki mast. Vagy a hagyomanyos bringakat. Szakmambol adodoan is erdekel mindenfele kerekparos fejlesztes. Neked meg csak a szemelyeskedesre futja ertelmes erveles helyett. Nekem volt cross motorom, teljesen mas. Raadasul probalj mar meg a cross motorral felmenni a termeszetvedelmi teruletekre, lehet agyon is utnek. A te gondolatmeneted alapjan akkor a Nemetorszagi, Ausztriai, Svajci kerekpar vasarlok kozel fel mind idiota mert ebike-ot mer venni? :U Egyszer probalnad ki, rajonnel hogy ezzel is el lehet faradni, nem a lazsalasrol szol ha terepen hasznalod, bar neked ezt hiaba magyarazom. Pont hogy hatalmas pluszt tud adni a kerekparos elmenyhez, fokent a montis elmenyhez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák