Új hozzászólás Aktív témák

  • dm1970

    tag

    válasz Zola007 #29358 üzenetére

    Az ár alapján tisztában vagyok vele, hogy ne legyenek túl nagy elvárásaim, de normál használat esetén, ennyi km után nem gondolnám, hogy így kellene kinéznie. Nem a lekopott "festés" zavar, inkább a fogak alakja, mérete. Az egyik kisebb mint a másik, aztán van amelyik hegyes, van amelyik kerek, van amelyik egyenes végű. Mivel mikor megvettem nem néztem meg, nem tudom eldönteni, hogy eredetileg is ilyenek voltak-e, vagy valamilyen hiba, beállítás miatt lettek ilyenek. Ugye ebben az esetben gariztatni lehetne. A tegnapi kerekezéskor vettem észre, hogy innen az első lánctányér környékéről morgó hangot hallani, s úgy vettem észre hogy erőteljesebb tekeréskor nem jelentkezik. Emiatt néztem rá, s azt tapasztaltam még, hogy kézzel tekeréskor is van valami furcsa hang.
    Ezt a szorulást úgy lehetne megnézni, hogy a lánckeréknél lévő szemeket egyesével megemelgetem?

    (#29364) syberia
    Ha mégsem olyan rossz minőségű, akkor mi okozhatta a kopást (nem a festés), ha egyáltalán kopás.

    Közben nézegettem képeket a neten a 171-ről, s nem is egy újon látszik, hogy nem egyformák a fogak, így csak a súrlódás okát kell majd megtalálnom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák