Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ReFleXx #223025 üzenetére

    Úgy van, meg kell szokni mennyire hagyd kotyogni ahhoz, hogy mikor a gyorszárat ráhúzod pont jó legyen, sőt, picit még a gyorszárral is lehet játszani, vagyis ha erősebbre húzod akkor az esetleges túl nagy játék amit hagytál neki is eltűnhet. Megéri vacakolni vele mert ha picit is túlhúzod nagyon lerövidíted az életét. Én ha már nagyon közel voltam a jóhoz már együtt a kontraanyával is mozdítottam hangyányit a megbontott kónuszt ha éppen kellett...mert tudniillik egyik oldalon mindig rábikáztam a kontraanyát és ott sosem bontottam meg utána, mindig a másik oldalon bontottam, állítottam stb, egyszerre 2 fellazított kontraanyával és szabadon mozgó kónusszal már kész művészet jól beállítani, nincs az az isten, hogy sikerüljön úgy beállítani majd le is kontrázni, hogy azok ott is maradjanak ahova beállítottad. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák