Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz Ramius #108109 üzenetére

    Én nemrég rendeltem onnan először. Kihozták a pizzákat, a gyerekeim egyből nekiestek az egyiknek, mert farkaséhesek voltak, de közben kiderült, a két pizza tök ugyanaz és nem finom (hideg, rágós, kemény, szegényes feltét, a szélétől 3 ujjnyira nem volt csak nagyon vékony szósz). Gyors telefon, hogy tuti nem azt kaptuk, amit rendeltünk, mert ezek egyike sem az. Oké, akkor csere, hozza majd a futár, adjuk neki oda. Mivel csak az egyik volt érintetlen, odaadtuk. Amiket hozott mi pizzánkat, na azok nagyon finomak voltak és melegek.
    Aztán tegnap újra rendeltem. Asszony átveszi, idegesen hív később, hogy ez pont ugyanolyan szar, amint amikor elcserélték a pizzáinkat, csak ez most a miénk. Még jó hogy volt Királyos. Beírtam nekik, visszaívtak, adtam nekik az asszonyt. Megegyeztek, hogy legközelebb ha rendelünk, akkor mégegyet küldenek. Annyira nem szívesen rendelnék mégszer.

    A Rómát lehet még kipróbáljuk.
    A Pizza Hut akkor volt jó, mikor még ott dolgoztam Pesten. Serpenyős, vastagtésztás super supreme. Ezek a vékonytésztás vackok nem jönnek be.

    Amúgy meg szépen duplázódtak az árak.

Új hozzászólás Aktív témák