Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz soldier2 #57527 üzenetére

    Hát nekem a salvus érezhetően sokat segített. Reggel éh gyomorra 1-1,5 dl-t le kell valahogy préselni (mert az íze tényleg borzasztó). Azonban ebben az a visszás, hogy ha valaki ezzel egyidejűleg a protonpumpa gátlók csoportjából is nasizik (mert annak is ez lenne a lényege, hogy éh gyomor+sav) akkor ha a bogyó bevétele előtt salvus vizet iszik az kioltja a savat...

    Pl. a gasztrodokim szerint a "puffasztó" zöldségek egy mítosz, szal ha puffadsz akkor az bizony valaminek az allergiás tünete pl. lisztérzékenység stb... (szerinte)... hát passz (mert már kb. egy jó éve kérem, hogy akkor nosza neki egy fullos élelmiszer, adalék, pollen, coffeines ... allergiás vizsálatot a betegnek! szvsz ezt azért nem írja ki mert (ahogy utánanéztem a magánban elvégezhető ilyen jellegű vizsgálati áraknak ami ha jól tudom nem ennyibe kerül az eü intézménynek, neki vmiért olcsóbb, de ez csak informális info...) csak az élelmiszer része 70 rongy... de apró lépésekkel a cél felé már ezt-azt megnézek és az szerencsére negatív és hogy ne legyen már annyira full off: a coffeinre nem vok allergiás!!!!!! (de természetesen ez nem aszt jelenti, hogy a coffee nem piszkálja a gyomrot! de akkor mit is jelent?! :-) )

    Próbálkozni kell, hogy kinek mi válik be és figyelnie a saját szervezete reagálásának hullámzását is a különböző dolgokra. Nálam pl. a sport, diéták, sok tiszta víz nem nagyon hozták a várt eredményt :/

    A lényeg, hogy a gondolások kedvence elkezdte megmutatni a jobbik oldalát:

    Jelenleg:
    Pid:94°C , 18g kv. 25 mp lefolyás, 35g lé és már azt mondom, hogy így már (ahhoz képest, hogy honnan indultunk) jó (az utóíze bár már finomnak hat azért egy idő után átkúszi a keserűbe, mint egy jó komló :-). De az ember ne legyen már annyira megalkuvó ha a kv.-járól van szó! Szóval még állítok rajta.

    Ja és azt írtam már, hogy ajánlásra az uccsó kettő shotot már nem a renekával húztam?

    Egy kicsit el kezdett köpködni a nakedban és ha ez tendenciaszerű marad max átváltok a nem naked karra, vagy megérdeklődöm fragolánál, hogy van-e készleten maroktampja.
    L:/dl/upc/2017-06/99893_img_2713.jpg][kép]

Új hozzászólás Aktív témák