Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsid

    senior tag

    válasz Somatom #8172 üzenetére

    Te is 120km/h-val jársz ABS nélküli szerelvénnyel? :DDD

    Szerintem - és lehet a legtöbben nem értenek velem egyet - az egyik fő probléma a fuvarozásban az 561. A sofőrök minimum fele meg sem tanulja, mert feleslegesen túl van bonyolítva. Szerintem jobb lenne átállni egy olyan 24 órás ciklusos rendszerre amiben minden nap kötelező 10 ( vagy 11 óra a pihenő), 14 (13) óra a maximális munkaidő, a vezetés meg max 10-11 óra.
    Ha vezetsz nem tudsz kalapácsolni, ha kalápácsolsz nem tudsz ennyi vezetni, és mindenkinek minden nap normálisabb pihenőt kellene tartania.

    Most simán vezethetsz egymás után kétszer 10 órát úgy hogy közte csak egy 9-es pihenő van. Akkor menne ez úgy is ha 10 van közte, nem? :D

    Egy ilyen rendszerrel haladósabbá lehetne tenni a fuvarozás egy részét, illetve valamelyest kipihentebbek is lennénk. Amikor én nemzetköziztem és végeztem a nappal, akkor csináltam vacsorát,közben neteztem vagy újságot olvastam, ébredés után elmentem zuhanyozni.. a 9-es pihenpbe mindjárt nem fér csak 7 óra alvás - pedig nálam az első 13 órával nincs gond..

    #camelfer: hány éve ismerjük a forgalom nagyságát és hány éve tudjuk hogy néhány országban duplázni máshol négyszerezni kellene a parkolók számát? Szerinted mikor fog ez megtörténni?

    <tRucKdriFteR>

Új hozzászólás Aktív témák