Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnetika

    újonc

    Repülőgépek helyfoglalási rendszerével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk új kollégát, akik az IT piac meghatározó szolgáltatója az IT infrastruktúra üzemeltetés területén.

    Feladatok:
    Helyfoglalási rendszer üzemeltetése
    Üzleti ügyfelekkel való kapcsolattartás
    Ügyfelek és az alkalmazás szállítója közötti közvetítés
    Ügyféligények elemzése
    Az üzemeltetett alkalmazások új igényeinek dokumentálása, specifikációja
    Megvalósíthatósági tervezet készítése
    Projektvezetés
    Ügyféltesztelések támogatása

    Elvárások:
    MS SQL tudás
    Alkalmazás üzemeltetésben szerzett legalább 2 éves gyakorlat
    Erős analitikus és strukturált gondolkodásmód, szóban és írásban is jó kifejező készség
    Folyamatszervezési tapasztalat
    Jó prezentációs készség
    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

    Előnyt jelent:
    Szakirányú műszaki végzettség
    Business Analyst tapasztalat
    BI tool ismeret
    Szoftverfejlesztési, tervezési módszertan ismerete

    Ha felkeltettem érdeklődésedet, jelentkezni az agnes.szabo@kellyservices.hu e-mail címen tudsz!
    Bármilyen kérdés esetén keress bizalommal!