Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shin Chen

    tag

    válasz CyberPunk666 #22031 üzenetére

    Azokat a napokat mikor iskolában voltam, fizetett szabadságnak könyvelték. Az már más kérdés, hogy sok esetben akkor is dolgoztam, mikor egyébként suliban kellett volna lennem etc.
    Összesen bérarányosan olyan 880ezer Ft-ra jön ki a teljes összeg, ami jelenleg nem áll rendelkezésemre, a fizetésemből is alig jövök ki, megtakarításom nincs és a kiadások is folyamatosan nőnek. Fizetés emelésre pedig nem igazán lehet számítani, habár szóban megígérték. Vagyis ígérgetik, hitegetnek vele.
    Utána érdeklődtem ismerősöknél, és kinevettek.. Később komolyra fordítva a szót nyomatékosították, hogy minél előbb váltani kell. Egy új helyen(elindultam a keresésben és úgy tűnik vannak cégek akiknek szüksége van talpasokra) szinte nevetve visszafizethetném azt a szerződéses összeget.
    Mivel tavaly már a tandíjat sem tudtam összekuporgatni, diákhitelt kellett felvennem, lassan az is elkezd ketyegni...
    #22032bandus
    Szóbeszéd járja, hogy egyes tan. szerződéses kollegákat visszafizetés nélkül engedtek el. Ha lenne valamiféle alku alapom, talán csökkenthetek az összegen, hacsak nem ragaszkodnak hozzá.
    Igen most szóba is került, hogy lenne olyan hely ahol a fejpénzt is kifizetnék. De most úgye nem ez lenen a célom, hanem hogy kevesebbet, vagy egyáltalán ne kelljen fizetni.

    "A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

Új hozzászólás Aktív témák