Új hozzászólás Aktív témák

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz kexksz #20047 üzenetére

    A példád jó de, ki csokizik maga alá hamarabb ha:

    - release során valami nem kerek és van 30 perced megjavítani vagy revertálni mert az üzletnek mennie kell tovább
    - ki látja át jobban az egész rendszert (ez szvsz. tapasztalat kérdése)
    - ki az aki szopott már annyit a munkája során, hogy ADOTT esetben tudjon egy jobb megoldást
    - ki az akinek van annyi tapasztalata, hogy megvédjen egy álláspontot a business-szel szemben ha ÚGY ÉRZI valamiért hülyeség

    Bár az 5 év határeset, 3 v 10 szerintem jobb, 5 év és 15 között azért nagyon sok külünbség szerintem nincs.

    Tapsi: egyiket sem. De inkább a fiatalt. Ezzel van tapasztalatom sajnos, a kiégett "50 pluszos szarunk bele mindenbe és minek dolgozzak jávával ha bashből is megtudom csinálni" arcok a legrosszabak. De nem akarok általánosítani ez tapasztalat részemről.

    Mindenképpen kell valaki a fiatalok mellé szerintem aki visszarakja irányba a dolgokat ha szükséges. Ebben az esetben a fiatalt.

    Ugyanakkor nagyon sok helyen keresnek jelenleg is szenyórt mert olyan sok a junior már :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Új hozzászólás Aktív témák