Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Bling95 #54396 üzenetére

    Akkor 20-25 között az első és 5-15 között a hátsó. Ha durvulni akarsz, ne adj Isten alpin lapozol, akkor meg mehet még jobban előre. :P

    (#54395) Ragnar95: Kalkuláld bele, hogy én még a nyílegyenes lécek korában kezdtem és gyakorlatilag még nem terjedtek el a carving-fél carving lécek sem amikor átálltam lapra. Az akkor nagyon más élmény volt.

    Pont ilyen pluszt hozott nekem, amikor először csúsztam a tisl-el és odarúgtam a kanyarban. A 11-es rádiusz dupla titánnal, az bizony a pokolban is 11-es rádiusz dupla titánnal. ;]

    A beszerzés pedig tényleg szerencse kérdése. Nekem a bakim új korában 120e fölött volt. A miskolci boltos, ahova már évek óta járok beszerzésre, és viszek is embereket hozzá mondta, hogy van egy pont nekem való elég kemény baki 1-2 éves modell. Kérdezem mennyire kemény? Mondja 125-ös. Na már a fejemben pörögtek a húszezresek, amikor jött egy sms, hogy meg is van a baki 55e-ért.

    Hasonlóan szerencsésen hozta meg az Atomic TiSL-t is. Abban az évben jelent meg, én pedig egyből ráharaptam. Mindenhol 250 fölött volt a D2 a TiSL pedig 220 fölött. Na én megkaptam 160e-ért. :P

    De a legjobb vásáromat egy salzburgi bolhapiacon csináltam. Egy nénikétől vettem egy bontatlan pont hibátlan méretű Atomic sígatyát kőkemény 20€-ért. Ugyan azt tudja mint a 40-50e North Face gatyáim. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák