Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz kali #15906 üzenetére

    "egy dolog bosszant, az apple eltúlzott jogi hadjárata, és abban szinte biztos vagyok, hogy nem minden keresetük okés!
    bármelyik másik gyártó csinálná ezt, pont úgy etikátlannak tartanám, szerintem mindennek van határa!"

    Pont erről beszélek. Fogalmunk sincs, hogy ez mennyire eltúlzott vagy mennyire nem. Az, hogy másolt a Samsung, egyértelmű tény. Viszont az apró pereskedési részletek háttereiről, megalapozottságáról, jelentőségéről az égvilágon semmit nem tudunk. Jogászok se vagyunk (tisztelet a kivételnek) Apple, Samsung fejlesztők meg biztosan nem. Egyszerűen a média és a laikus közönség által emészthető formában kapunk némi információmorzsát. Az pedig tény, hogy a mai teljes telefonos iparág arra a forradalmi koncepcióra épül, amit 2007-2008-ban az Apple megteremtett. Ennek fényében én azert óvatosan ítélkeznék, hogy az Apple pereskedése mennyire indokolt, hisz arról a cégről beszélünk, aki a teljes ma használatos koncepciót megteremtette, vagy legalább is elsőként hozta el.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák