Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz szekra #142754 üzenetére

    Ezt egyébként pont jó topicban mondod, mert amikor meglátják a kezemben az almás telefont rögtön bekategorizálnak. Hiába vettem anno használtan, meg mondjuk ügyeltem rá, hogy még viszonylag árában váltsak/adjam el az előzőt. Messze jobban átgondoltam a vásárlást mint egy mezei user akire rábeszélnek egy nevetséges havi törlesztőt az akármilyen szupertelefonért. Ilyenkor jönnek a szokásos eszmefuttatások:
    "Húú iPhone, az menő és jól túlárazott, nem?"
    "Haveromnak is volt, múltkor nyomogattam, hááát nem tudom mi kerül ezen ennyibe."
    "Zenemásoláshoz még mindig az a külön szoftver kell?"
    "Csengőhangot lehet már változtatni?"

    iPad ugyanez. Volt már olyan társaság, hogy nem vettem elő és inkább telefonról mutattam fotókat, zenéket, mert megmondom őszintén belefáradtam abba, hogy akkor pár percig erről kérdezgetnek és úgy tűnik mintha magyarázkodnék. Nem egyszer belefutottam már ebbe, hogy oké nézzük ezen a videót, vagy inkább erről szóljon a zene ha már nincs a közelben egy kis hangfal és akkor témastop, jönnek az okosságok:
    "Vettem valami tabletet egyszer, de mivel semmi értelmesre nem lehet használni, ezért csak porosodik a szekrényben."
    "Ez akkor lényegében egy nagykijelzős iPhone, ugye?"
    "Nem értem ezt a tabletmizériát, az 5 éves HP-men is elfut minden, bírja pár órát, csak egy újabb cucc amire lehet költeni."

    Ez van, meg kell szokni, hogy vannak márkák amivel a termék mellett egy "eszmét" is akarva akaratlanul megveszel, legyen az egy bizonyos márkájú póló, vagy egy autó - lényegtelen mennyire spóroltál rá, nélkülöztél érte, vagy csak kiráztad a kisujjadból. Az már lényegtelen, ha csak rongyot rázol, vagy valóban tudod úgy hasznosítani, hogy neked bőven megérte a felárat.

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák