Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz #88108 üzenetére

    Ühüm, lássuk csak: screen orientation lock már kell reggel, mert ágyban dögölve elforgatja az e-maileket, amit utálok. Alatta a fényerő csúszka, ami nemtom, mitől haszontalan, de ugorjunk a lejátszás felületére, ami szintén nem rossz, mert munkába menet csak bedugom a fülest, felhúzom a CC-t és folytatom a zenét (tudom, egyes droidok már a füles bedugásakor folytatják a zenét, azt szerettem is). Haladjunk, AirDrop, AirPlay. Mind a kettő kényelmi funkciókat lát el, a képeket, videókat csak átdobálom a Mac Minire, vagy az iPad-re, ha kellenek, ha meg a tévén nézném meg mondjuk a Lightroom Mobile-ban szinkronizált fotós képeket, akkor az Apple TV-re kidobom. Alatta a zseblámpa, amit minden nap használok és utáltam droidon, hogy mókolni kellett hozzá (a legnormálisabb verzió ott a feloldódóképernyő közepén nyomva tartós gyorskapcsoló volt), mellette az óra gyorskapcsoló, főzéskor, vagy eBay-figyeléskor, mellette a számológép, hogy gyorsan kiszámoljam, mennyin jár a licit, végül a fényképező ikonja, ennek a hasznosságának a firtatását nem erőltetném.

    Szóval tényleg semmire sem jó a CC ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák