Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz madgie #43720 üzenetére

    Én múltkor haverom S4-ét próbálgattam és használat közben igazából nem zavaró a nagy méret, bár nekem csomószor van,h az egyik kezem tele van és így 1 kézzel vagyok kénytelen használni a telót, amit ugye az S4-nél pl nem lehet kivitelezni, mivel ahhoz túl nagy, de a méretével a fő gond nem is használat közben van, hanem amikor el akarod rakni. SAjna a ruhagyártókhoz még nem jutott el a phabletek iránti igény, így a legtöbb gatyába lehetetlen egy 5-5,5"-os készüléket berakni vagy ha sikerül is, biztos, hogy abba a zsebbe semmi mást nem tudsz berakni, még csak egy fülhallgatót sem...Mióta megvan a külső akksim, ha tudom,h hosszabb időre elmegyek és a telefonomat használni is fogom, akkor mindig viszem magammal és a 3,5"-os 4S-el meg tudom tenni, hogy 1 zsebembe rakom a telót, fülhallgatót és a külső akksit is, bár tény,h úgy már kicsit szűkös a hely a zsebemben, de elfér, viszont egy 4" fölötti telóval ezt tuti,h nem tudnám eljátszani...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák