Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Riccsiz_h

    aktív tag

    sziasztok !

    Most este jött egy frissítés ismerősöm iPhone SE-jére (talán 11.3/11.4 volt rajta). 68%-on volt akkuja + töltőn, rányomott a frissítés gombra majd a frissítés közben egyszer csak újraindult anélkül hogy bármit csinált volna vele és azóta bootloop van (vagyis megjelenik az Apple Logo és folyamatosan újraindul).

    Valamint úgy néz ki hogy az iTunes sem látja még kikapcsolt állapotban sem. Home + Power gomb egyszerre nyomásra semmi nem történik. A garancia pont most járt le nem régen. Esetleg érdemes próbálkozni Recovery Modeba belépéssel vagy hasonlóval netes guideok alapján ? Mindenki másnak túlélte a telefonja ? :D

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Riccsiz

  • Riccsiz_h

    aktív tag

    válasz dud998 #187749 üzenetére

    szia !

    Köszi, de sajnos DIFU módban és sehogyan máshogyan sem jönnek össze a dolgok.

    Mióta frissítés közben újraindult (68% -on volt a teló) azóta a bootloop nem múlik el, ha sikerül az iTunes-ig eljutnom akkor "Unkown Error - Error Code 9"-el visszadobja a telefont hogy nem tud sem "restore"-t sem updatet csinálni (próbáltam több PC-n, több különböző kábellel, meg az ilyen legyen fent a legfrissebb iTunes dolgokon stb. mindet megcsináltam)
    De régebbi ipsw-t meg nem tudok feltenni mert unsigned :(

    Próbáltam guglizni de nem találtam nagyon olyan megoldást ami segített volna (sőt nem is volt nagyon olyasmi ami univerzális megoldásként lett volna jelölve). Azért picit viccesnek tartom hogy éppenhogy 1 éves múlt a telefon (tehát a garancia lejárt), és egy gyári frissítés közben elszáll (fix wifi és feltöltött akku mellett) és azóta használhatatlan és ez 120 ezer HUF-ért.

    Bevittem egy boltba Pesten, annyit mondtak hagyjam itt 1 napra megnéznik. Vagy sikerül megoldani vagy nem de mindenképpen 20 000 HUF hogy foglalkoznak vele. Mivel tudna egy ilyen random szervizes többet kezdenie a telefonnal mint amennyit én guglizok ? (no offense, csak kíváncsi vagyok). Nem tudom megéri-e ? Minden esetre kiábrándító. Ha valakinek van bármi ötlete mit lehetne még kezdeni a telefonnal előre is nagyon köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Riccsiz

Új hozzászólás Aktív témák