Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Onderon #47017 üzenetére

    Te kötekedsz éjjel nappal úgy hogy nem is neked írok, csak ugye nehéz kibírni hogy ne köss belém... Én saját tapasztalataimat osztom meg nem pedig kitalálom. De kb ezekről hogy fólia van a telefonon vagy nincs, vagy utánagyártott vagy gyári a kijelző úgy beszélsz mintha egy trabantot meg ferrarit hasonlítanál össze. Mondtam nővérem most csináltatta meg, direkt megnéztem, nekem nem tűnt fel semmi hogy rosszabbak lennének a színek, vagy nehezebben lehetne kezelni, most mondjam azt hogy igen sz@rabb fényévekkel ha nem így van? Csak össze tudom hasonlítani ha több mint fél éve ilyeneket használok...
    Az meg hogy te mindenben mindenkinél okosabb vagy és majd megmondod hogy ki mit csináljon, plusz többes számban is imádsz beszélni ez azt sugallja hogy kicsit problémás gyerek vagy. Na meg hogy ne offoljunk (persze úgy hogy te is ezt csinálod nagyrészt), ne beszéljünk a fóliákról meg erről arról mert már eleged van belőle, mintha kb tiéd lenne a topik, ha nem tetszik valami lehet menni máshová...+ elmondták már a moderátorok is lényeget, de csak nem sikerül felfognod...Az meg hogy már többször ki lett beszélve egy téma, és újból megkérdezik csak eldönthetem hogy leírom róla a személyes tapasztalataimat vagy nem, senki se kért meg hogy szólj hozzá olyan dologhoz ami nem is neked szólt, de te huszonnyolcadjára is hisztizel mindenért...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák