Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    Sajnos ez a keynote volt a legallja mindennek. Azt néztem mikor tudok elõretekerni mert untam az egészet és egyben elrettentem is. Mindenbõl van már elõfizetés, még a Newsból is, ami egy röhej, az elõfizetéses játékoktól meg szóhoz sem jutok.. Hangoztatják a krativitást, meg hogy ötletek megváltoztatják a világot.. most komolyan? Mit adtok ti a világhoz? Ezek komolyan azt hiszik, hogy a kütyükkel bármit hozzátesznek? Szeretem az Applet, mindenem az, de ez sok. A mûvészek mind papírra dolgoznak, ez a fekete-fehér kicentizett filmbõl is kiderült. Amiket letolnak bullshitek az sem kutya, volt itt fizetett Aquaman reklámtól kezdve minden. “Szerettem Jason Momoát a GoT-ban, alig várom, hogy megnézzem az Aquamant” - persze ezt a mondatott síri csend fogadta, mert komolyan, ki nem sz@rja le? Amerika Kapitány unott feje mindent elárult. Kõkemény biztonsági játék amit az Apple játszik, mert iPhone fronton már nem jeleskednek, így kellett valami amibõl több és több pénzt tudnak akasztani. Várom az elõfizetéses stocks és maps appot.

    Az iOS 12-nek meg örülök. Jó cuccok vannak benne, direkt nem bétáztam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák