Új hozzászólás Aktív témák

  • majestic

    őstag

    válasz icecave #168275 üzenetére

    1. iPad Pro 12,9 (2017): Amikor kétszer megnyomod a Home gombot, akkor ügye előjönnek a háttérben futó nyitott ablakok. Na azok annyira laggolnak görgetésnél, mintha egy 10 fps filmet néznél...

    2. 7 Plus + iPad Pro: a Safariban egy megjegyzett oldal jelszavánál már nem azt írja ki, hogy a “jeszó autómatikus kitőltése”, hanem csak, hogy “Jelszak”, ekkor rá kell klikkelni és ki kell választani a felhasználónevet és csak akkor tőlti ki a jelszót.

    3. 7 Plus + iWatch: amióta telepítettem a GM-et, azóta nem jelez (hanggal) a telefon semmilyen eseményt csak az óra! És most a csattanó: csatlakotatva ban az óra de NINCS bekapcsólva a Bluetooth! Magyarul valahol biztos be van kapcsolódva a Bluetooth de csak az óra számára! Nem is lehet levélasztani mert azt írja, hogy menjek be az óra beállításába... De azt már nem írja (és nincs is rá lehetőség), hogy ott mit is csináljak ha nem akarom, hogy folyamatosan párosítva legyen az óra!

    4. 7 Plus: förtelmesen merülű (ezt korábban is írtam már)

    Stb, stb, stb.

    Annyi a bug, hogy ha keddre nem javítják, akkor azonnal rakom vissza a régit, mert ezt nem tudom használni!

    Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

Új hozzászólás Aktív témák