Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Sziasztok!

    Treff
    No, de jó, hogy feltetted-ezt a kérdést, mint lentebb olvasható majd, ne adja az ég, de lehet nálam is kérdéses lehet, csak még árnyaltabban, történ ugyanis:

    Van nékem egy IPad Air2-esem..
    Valamikor tavaly 5-6. hóban aktiváltam.
    Azóta használgatom.. nem agyba főbe, nem az én rendszerem ez az apple féle, tartalom fogyasztásra jó.. (face, neten olvasgatni, egy-egy táblázatot megnézni, ritkán filmezni játszani.. de ez a fájlkezelés dolog még most is őrületbe tud kergetni..)
    No de nem is ez a lényeg, hanem..

    Tegnap elindítottam a posta alkalmazást, majd hop, fekete képernyő, homokóra.. Majd kéri az ujjam, vagy fel oldó kódot..

    Nézek kerek szemmel, de oké.. lejátszom, alkalmazás elindít.. néznék nyomkövetést, hopp.. bezár, fekete képernyő..
    mia.......

    Gondoltam, csak a posta alkalmazás bolondult meg.. bár pár hónapja használom, nem volt baja..
    Néztem más alkalmazásokat is, gearbest pl. hopp.. bezár.. homok"óra" vagy minek hívják almáséknál, majd megint kód..

    Azóta folyamatosan ezt csinálja.. Volt már home+power gombos újra indítás.. Posta app letörölve..
    Még a beállításokban nézelődve is eljátssza.. megnéztem, hogy van-e frissítés rá, van.. 11.2.
    Most 11.1.1 van rajta, de frissítés után használtam már elég sokat, nem volt gond.. csak most gondolt egyet...
    Nem merem ráengedni a 11.2 frissítésre, mert mi van ha közbe hasal el?
    Nem tudom, ez szoftveres, vagy hardveres gond lehet inkább?

    Apple hozzáértők, mit lehet még tenni.. volt az a home+power újraindítás, azon kívül?

    Remélem, hogy csak a rendkívül stabil, összeomlásmentes, fantasztikus oprendszer hasalt mégis el, mert természetesen már letelt egy év.. nem tudom, van-e még bármi féle gari ilyenkor..
    Olvastam valami 1 év világ garit, de valami olyat is, hogy van két év gari itthoni hivatalos forgalmazó esetén.. (természetesen nem érte semmi behatás, nem ejtettem még le sose, nem fürödtem vele a kádban, de még a dunában se, szóval semmi ilyesmi.. vigyázok rá...)

    A vicc az, hogy nyertem.. (tudom, menjek a ... ;) ) viszont ebből fakadóan ha jól emlékszem nincs számla róla..
    Otthon majd megnézem mit is kaptam hozzá pontosan..

    Előre is köszi ha van valakinek valami ötlete.. (nekem már csak a "gyári visszaállításnak" megfelelő apple metódus (talán újként beállítás vagy mi.. utána kell néznem..) van mint ötlet..
    Itt láthattok egy rövidke videót egy "restartról"..

    A videót ugyan kicsit lerövidítettem, mert mobilnetről vagyok, ami korlátos, de feloldástól számítva kemény 40 másodperc kellett a hiba előhozására.. (random amúgy az idő intervallum, de max. percek amiket megy restart nélkül....)

    Üdv.
    Laci

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák