Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz l.skywalker #26920 üzenetére

    Volt időm kicsit utánatelefonálgattam a dolgoknak.
    - Először beszéltem az Invitel-el, megkérdeztem, mikor lehet nálunk (Vác - Kisvác, optikai terület) DIGI-re átszerződni. - Kishölgy válasza: Ő úgy látja, hogy már lehet
    - Hívom DIGI-t, hogy akkor én átszerződnék, ha már az Invitel szerint lehet - DIGI: Nem lehet még nincs elérhető szolgáltatás nálunk a városban kábeles vonalon, csak 1 új ponton (Vác - Posta park) van DIGI
    - Hívom megint az Invitelt: mondom nekik, hogy DIGI azt mondja nem lehet, mire - INVITEL: Nem lehet, mert a GVH korlátozása egyes városokra vonatkozik és ide tartozik Vác is, amíg a GVH nem engedélyezi a teljes ügyletet addig itt nem lesz DIGI.

    Most akkor bennem megérlelődött pár WTF:

    Első: Inviteles kishölgy mi alapján mondta, hogy nálunk már elérhető, ha egyszer GVH-s korlátozás van.
    Második: Ha GVH-s korlátozás van, akkor hogy lehet azon az egy ponton új területként elérni a DIGI-t?

    Btw. ha felmegyek a DIGI új igény oldalára [link] akkor egyébként ez az egy kábeles pont jön ki így is:

    Én azt gyanítom, hogy az Invitel nincs a helyzet magaslatán ezt illetően (a második alkalommal meg is kérdezte az ügyfélszolgálatos, hogy miért akarnék én átmenni a DIGI-hez? Mondom neki a, hogy a Gigabites internet és a DIGI Online elég nyomós indok, mire ő: nem elég a 250-es internet? :D), a DIGI pedig folyamatosan fogja lefedni a meglévő optikai Invitel-es területeket

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák