Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoliZeeZoli

    csendes tag

    Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni. Van egy Huawei HG8245H tipusú "routerem" támogatja az USB-t, és én szeretnék egy pendrivot rátenni egy belső hálózati meghajtóként használni azt. Olvastam a leírásban, hogy az USB mód le van tiltva. Viszont nekem elérhetőek a beállításnál az usb-s funkciók, sőt fel is ismeri a készülék a pendrive-ot ha bedugom, beállítom ahogy a nagykönyveben le van írva (felhasz név+ jelszó+getway) és persze nem megy.

    Felhívtam az invitel technikai vonalát (bár ne tettem volna) és azt mondták, hogy a router ezen funkciója nem a szolgáltatás része, ezért nem tudnak ez ügyben több információt mondani. Még azt sem tudta egzaktan megmondani hogy van-e ezen a készüléken USB tiltás.

    Illetve pusztán csak költői -és tényleg csak költői- jelleggel teszem fel a kérdést, hogyha valóban tiltva van akkor
    miért lehet egyáltalán konfigolni...?!

    Na szóval a kérdésem az lenne, hogy valaki tud-e valami bővebbet, hogy valamit még be kell pluszban állítanom, kapcsolnom, pipálnom,húznom, átírnom, vagy Isten tudja mit (kaparnom) az legyen kedves és segítsen nekem!
    Köszönöm. Zoli

Új hozzászólás Aktív témák