Új hozzászólás Aktív témák

  • kuthim

    tag

    Sziasztok!
    Mivel hamarosan le fog járni a hűségidőm ezért bementem személyesen az ügyfélszolgálatra, Július 17-én hétfőn. NET30-as VDSL internet előfizetés és telefonról akartam NET60 + telefonra váltani. Az ügyintéző azt mondta hogy lehetséges nálam a 60 Mbit/s VDSL. Meg is kötöttem a szerződést 2 évre 5280 Ft/hó, ebből még lejöhet 300 Ft/hó, ha e-számlát is beállítom. Ehhez majd regisztrálni kell a Dijneten. Azt is mondták, hogy már aznap estére beállítják a 60 Mbit/s sebességet. Azóta mar eltelt 2 nap és én nem veszek észre semmilyen sebességnövekedést. A NET30-as csomag alatt a letötés kb. 30-32 Mbit/s, a feltöltés kb. 5.8 Mbit/s volt, a mostani NET60-as csomag alatt ez 36Mbit/s és 5.6 Mbit/s lett.

    A modembe belépve a DSL Link Information alatt azt látom, hogy
    Actual Rate(Up/Down) 6279/40409 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 7698/40068 kbps
    Jól értem, hogy ez azt jelenti hogy az elérhető sebességem az csak 40 Mbit/s?
    Ilyenkor mi a teendő? Ugyanis a garantált sebesség az megvan a NET60-hoz, ami 25,00 / 2,00 Mbit/s de azért mégsem korrekt eljárás az hogy betettek egy magasabb díjcsomagba, úgy hogy a sebesség gyakorlatilag nem is változott. Ezzel az erővel maradhattam volna a NET30-on havi több mint 1000 Ft-al olcsóbban.
    Tanácstalan vagyok, hogy mit lehet ilyenkor tenni.
    Járt már valaki így?

    Minden ötletet vagy javaslatot előre is köszönök!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák