Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Ma volt nálam két hölgy az Inviteltől. Mondták, hogy látják, hogy elég sok szolgáltatás van a Telekomtól (mindent nem láttak, de azt például, hogy három STB azt igen). Mivel távszámlánk van, így hirtelen nem volt kéznél Telekomos nyomtatott számla, a T-home oldalára meg kb egy éve nem tudok már lassan az itteni címmemel benézni. A lényeg, hogy mondtam, hogy nekünk Paletta csomagunk van, illetve 20-as VDSL2 (egyébként ezt is nekem kellett helyesbítenem, mert nekik az volt leadva, hogy 10-es ADSL2+), SAT+ Net 40 kedvezményes Net & Roll S csomag, direkt hozzávásárolt MiFi-vel. Na itt elmagyaráztam nekik, hogy a Mobilinternet az fontos számomra, és azt is, hogy a Telekomnál a SAT+ Net40 kedvezmény már új előfizetőknek nem érhető el, mivel lezárták a csomagot, és hosszabbítani sem lehet majd rá.Erre mondták, hogy akkor jó lenne majd ha SAT TV helyett Inviteles kábeltévém lenne, és ők adnának USB sticket. Erre mondtam, hogy oké az első része a dolognak, csak ez az USB stick rendben van, hogy 0 Ft, de nekem azért lett 30K-árt MiFi-m, mert ellentétben az USB Stickkel, ez egy mobil router, saját áramforrással, és egyszerre akár 10 eszközre is tudja sugározni a netet. Az USB Stick, meg oké, hogy ingyenes, de egyrészt kényelmetlen, mert táblagépbe kell bedugni, másrészt a nálam lévő másik eszközre nem sugározza át. Arról nem is beszélve, hogy a 30K-t akkor kidobtam az ablakon (jó el lehetne adni áron alul, de ilyet egyfelől nem szeretnék, másfelől ha fordul a széljárás akkor megint Telekomos mobilinternetem lenne, és akkor meg eleve bánnám a dolgot, szóval a Huawei E5776 mindenképpen marad, maximum nem lesz benne SIM). Mert ugye adott az is, hogy a Telekomnál a Duplanet is megszűnt, és itt jött képbe, hogy akkor van nekik itt helyben a 60 Mbps-os kábelnetjük. Ettől sem zárkózom én el, hiszen ha em a SAT kedvezmény, sem a vezetélkes Net kedvezmény nem vehető igénybe a T-s mobilinternetemre, akkor nincs a hűségidőn túl sok érv, hogy maradjak VDSL2+ SAT Tévénél. No és még említettek egy kortlátlan beszélgetést lehetővé tévő csomagot is a Hoppá helyett. Ez melyik lehet? Lehet a végén az lesz, hogy csak a T-s Mobilinternet marad (drágábban), és a többi meg Invitel, de 2016 előtt erre egyébként nincs mód, sőt 2016 vége a legtöbb szolgáltatás esetén. Illetve a vezetékes telefonszám Invitelhez való átvételére lenne e mód?

Új hozzászólás Aktív témák