Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz Gorneck #522 üzenetére

    ezt múltokor irtad, hogy a melóhelyen kipróbáltad... és nem történt hangrobbanás.. pedig vártad volna , de nem.... vagy a mérce volt túl magas részedröl , ahogy mondottam....

    "Én vártam többet...válaszképesebb platformot, de rohadtul nem ez történt..."

    miért a p35 - p45 váltásnál mi történt...? hát nem sok... itt legalább történt valami...

    az hogy kinek mire van szüksége, ez megint egy objektivabb kérdés....
    én se használom ki úgymond a gépemet, csak hobby célból tartom... a hobbyk pedig ilyenek, látszólag nem sok értelmük van.....

    "az otthoni gépem ami feleennyibe sincs?"
    összerakhatok egy olyat is ami a tiedének még a fele sincs, és nemtudnád megmondani a különbséget ha eléültetnének.... ergo, a te géped is feleslegesen sok...

    mod: na mindegy , nálam nem erröl szól a dolog, hogy kiszolgál e vagy nem , vagy hogy milyen gyors vagy nem... nekem ez egy hobby, szeretem mindig az új kihivásokat a tuningal szemben , szeretem piszkálni a gépet, és akár stabil beállitásokat keresni különbözö beállitásokkal.... szeretek ismerkedni az új dolgokkal..... ennyi nem több... én nem azért veszek gépet, mert nekem a gyorsaságára van szükségem.... ha nem azért legyen mivel bóhockodnom... :) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák