Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz Redneck #36003 üzenetére

    Nem felejtette el senki,te ne felejtsd el,hogy ez nem phenom,nem forrasztott a kupak,több mag,több szál.
    Meg azt se,hogy az amd kicsit szereti msképp kijelezni a hőt,nem úgy mint az intel.
    pl érdekes amd-nél,hogy a mag,ami fűt alacsonyabb hőmérsékletű,mint a kupak,aminek átadja a hőt.
    Fizikai képtelenség.

    Amúgy ezt a kupakhőt is annak tartom,mint korábban írtam kalkulált érték lehet, köze nincs a valósághoz.MI méri ott a hőt? a kupakban nincs szenzor,feltételezem a leszorítóban sincs, nézz túl a ködön. MAghőt tekintsd mérvadónak,felejtsd el a kupakot.
    kíváncsi lennék,ha levennéd a kupakot és elhajítanád és jelezne valami maszlagot a rendszer,akkor foglalkoznál e még vele.

    Nem volt itt élcelődés,az elmúlt 2 hétben idejössz,kérdezel,segítünk, válaszolunk,próbáljuk a lehetőségekhez képest a legjobbat ajánlani neked, te meg rendszerint mást lépsz meg.

    Itt volt egy fasza 4790k, helyette egy másik prociba ugrottál bele,most hűtőt ajánlunk, megint más irányba haladsz.
    Igazából,kissé értetlenül bámulok magam elé veled kapcsolatban,mert nem értem,hogy miért kérsz segítséget, ha megoldod magad másképp?

    Lehet fura a megfogalmazás, nincs sem harag,sem lenézés, sem arogancia részemről, minden tiszteletem a tiéd.Amennyiben nyers lenne a megfogalmazás elnézésed kérem, nem megbántani vagyok itt,ahogy más sem,hanem segíteni,esetlegesen felhomályosítani.

Új hozzászólás Aktív témák