Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Anno esett szó róla, hogy milyen game használ AVX-et amivel jól lehetne tesztelni procit és tudomásomra jutott egy ami 100% AVX-es ha érdekel valakit: GRID2. Külön AVX-es exe-je van amivel indítva, kihasználja az AVX utasítás készletet.

    A röhej az, hogy én naív idióta azt hittem, hogy Haswell-el majd jól be tudom kapcsolni a 2 intel-es grafikai effektet. Hát nem... ugyanis valamelyik IQ bajnok az intelnél kitalálta, hogy azokat CSAK IGPU-n lehet bekapcsolni. Igaz, hogy az IGP lehal a játék alatt MEdium beállítások mellett is ill. ha bekapcsolod a 2 intel-es effektet akkor mindent vissza kell venned, hogy ne legyen mozgó könyv effektus de azért csak IGPU-n tolhatod rá a maradék 2 effektet... Ennek mi értelme... Igazából marhára nem izgat a dolog csak röhejes. Mondjuk a képek is azok amiken mutogatják a külömbséget e 2 intel-es effektel és a nélkül. :D

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák