Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz KROK640 #548 üzenetére

    Hiaba van magasan. Nem tudom, mennyire ismered a HEV-et, de borzalmas. Ne hasonlitsd ossze egy sima vonat/villamos hangjaval. Raadasul onnan 200m-re van a Filatorigat megallo, tehat majdhogynem az ablakod alatt kezd el meg fekezni is az a vonat, ami amugy is siman versenyben van a vilag leghangosabb es legkellemetlenebb hangu vonata dijert. Tippre minimum 10, de inkabb 20 emelet magasan kene lenned ahhoz, hogy nyitott ablaknal ne orulj bele az iszonyatos magas hangu vonyitasba, amit az lemuvel.
    Jo peldanak, hogy ertsd, mirol beszelek, a kozos pont:
    Ott is a falu mellett megy a sin, de ha mar nem kozvetlen a sinhez legkozelebbi hazban laksz, hanem mondjuk harommal beljebb, teljesen elheto. Na, a HEV-et ugy kepzeld el, hogy meg az utca tulvegen is boven zavaroan hallanad. Elmondani nem tudom, mennyire borzalmas. Anno egy nyarat meloztam Csillaghegynel, a strand mellett. Ott is emelkedes van, meg fak, meg minden, amiknek elvileg faszan le kene tudnia fogni a hangot. Ha pont akkor jott a HEV, siman el tudta nyomni a strand hangosbemondojat.

    Szoval, ez a lakas max arra/azoknak lehet jo, akik soha nem terveznek konkretan aludni ott. Ha valami fiatal aranyifju bika vagy, aki sokat jar bulizni, es kell egy hely, ahova felviheted az aznap esti partilanyt, arra tokeletes. De csak ha masnapos mar mashol akarsz lenni, kulonben a HEV visitasatol szet fog menni a fejed.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák