Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #376 üzenetére

    Oh, hát meg kell fizetni azt, hogy a Belaruszosodás jövő útjára lépett országban élhet az ember, a mi bölcs vezérünk alattvalójaként, ahol a legmagasabb az egyfőre jutó stadionok és 30 centis kilátók száma.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz opr #376 üzenetére

    tesomek Villach mellett laktak par honapig, onkoris 3 szobas 93m2-s kegli 500EUR per ho
    voltam ott karacsonykor teljesen jo, tok jo elosztasu, az eloszobabol nyilik minden helyseg, naaaagy konyha+kamra, nagy furdo, szigetelt nyilaszarok, olyan futes, hogy elajulsz a melegben, pedig csak 2-sen(!!) ment
    most Sopronban laknak, az 55m2-s keco garazzsal 180k, garazs nelkul lenne ~160k, de ez egyben igy volt hirdetve
    azaz m2 aranyban nezve a soproni lakas tobbe kerul(!)
    mindket lakas butorzatlan

    amikor hazajottunk akkor megneztem, hogy kozeli Arnoldstein-ben A2 autopalya kovetkezo kihajtoja Villach utan, az olasz hatar elotti utolso, vatta uj epitesu 65m2-s kegli 220kEUR
    akkori EURHUF arfolyamon ez volt 80 misi, Villach-ban 3 szobas 70m2-s lakas 73millio

    80misi is igazabol kevesebb megterheles a csaladi kasszanak, mert 2000EUR az 800k manapsag, 2 keresonel ~1,5misi, es evente 2x kapnak 1-1 havi keresetet ajiba, azaz kb 3 misit

    Villach-ban termalfurdo (=Héviz), sipalyak kopesre, telen-nyaron van turisztika, nem ugy, mint a szupersztar Balatonnal..., hogy november-decemberben kb a madar se jar arra
    Adria 160km, pentek delben vegezve (38oras munkahet) es leindulva a hetvegere, du 4 korul mar ott suttetheted a segged a parton

    mondjuk amikor bementem az ottani Spar-ba akkor pislogtam, hogy egy csomag teliszalami szeru felvagott 3,5EUR es 2,5EUR alatt nem volt semmilyen, meg egy 0,5-s kola 1,25EUR, ami akkor ~450FT volt...szoval azert van aminek ott is megkerik az arat, es siman dragabb a magyarnal

    a dizel 1,274EUR volt Villach-n az autopalya felhajtotol ~300m-re, ami akkor 465FT volt hatosagi ar nelkul is, mikozben itthon mar oktoberben 540-ert(!) tankoltam es november 15 ota maxiztak a 480-ban az arat :U

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák