Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revolit

    senior tag

    válasz opr #1567 üzenetére

    Hat ez szomoru, ezzel nem dicsekedett az ismeros, aki ott lakik :(
    Ez nalam is hatalmas minusz, amikor megyunk mi is kulfoldre mindig meglep, hogy mennyire jol le van itthon szabalyozva. Legalabb valami, amit jol csinalunk...

    Visszaterve az Olasz ingatlanra, most nagyon bele ultetted a bogarat a fulembe. De nekunk is jo par ev meg, altalanos iskolas gyerek (meg egyik ovis), ha az iskola helyzet tarthatatlan lesz, akkor lehet nem is annyira jo par...

    [ Szerkesztve ]

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz opr #1567 üzenetére

    Ez akasztott ki totál Svájcban. Még az osztrákoknál-németeknél is többet bagóznak és ugye a sűrűn tömött városokban tömegközlekedésre vagy kényszerítve. Zürichben, Bázelben a vasúti pályaudvarok belső, tömegekkel megtömött részein vágni lehetett a füstöt és söpörni a csikkeket, amikor legutóbb arra jártam (ok, van már vagy 5-6éve). Ráadásul full retard mód pofátlanba nyomják, bele a füstöt a képedbe.

    Spanyolországot (pontosabban mi mindig Kanárit néztük) én a durva adók és a totál kiszámíthatatlanság miatt ejtettem. 15%-ot simán ráfizethetsz egy ingatlanra vételkor, csak azért mert az állam és a helyi tanács is tartja a markát - és még ugye erre jön rá egy folyamatosan vont council tax jellegű adó + extra adó, ha nem élsz ott, csak nyaralónak tartod. Akik jártasak benne, azt mondják, hogy az oktatás színvonala még a britnél is gázabb, jövedelemadók magasabbak.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák