Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz KROK640 #122 üzenetére

    hat most sogornak van ilyen csucsotletei

    van Izsákon egy regi 65-70m2-s paraszthaza egy kis udvarral, Kecskemettol kb 30km-re
    ujravezetekezve, uj pala teto, uj belso burkolatok most keszulnek majd vmikor tavasszal stb

    aszondja kiadja vkinek 120k-ert
    kerdeztem tole, hogy kozelben van ott vhol munkalehetoseg?
    persze a Merci gyarban Kecskemeten
    neked a kozel van a 30km oda, meg 30 vissza? szerinted ki az, aki innen oda bejar havi +50-60-ert autoval, amikor Kecskemeten belul is talal pont ennyiert ott albit helyben is?
    (csak nez....)
    mondtam neki erre, ahhoz hogy ez megerje innen odajarnia vkinek, erdemben olcsobbnak kell lennie berleti dij plusz a munkaba jarasnak egyuttesen egy kecskemeti keconal...es nem 2-3k-val

    erre: de ha lehetne elekromos autot tolteni, mert lenne napelem a teton, akkor egy BMW* i3-l sokkal kevesebbol bejarhatna
    igen, valszeg aki a kecskemeti merci gyarban dolgozik a soron, az 6+ millios i3-l fog jarni es 30km-rol akar odagurulni naponta, meg a berlo is majd pont egy i3 tulaj lesz...

    * semmi mas autoban nem tud gondolkodni, csak a BMW :DDD

    ja meg elado is haz kozben 15millioert, de meg se rezzentik ra a telefont, szoval lehet, hogy arrafele egy ilyen haz "draga" ennyiert

    na megneztem most: 14 milkaert 90m2-s 3 szobas haz van arrafele 700m2-s telken
    szoval 15 misiert ez egy darabig meg meglesz neki

    [link] egy ilyesmi a haz az ove, csak azon uj a teto, meg sokkal kisebb a telek melle
    ott a kapun belulre ket autoval lehet egymas moge beallni oszt annyi is
    kecskemeti klimas albi: [link]

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák