Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    válasz Domonkos #1939 üzenetére

    Persze, miert ne lenne erdemes?
    Discordon azt mondtak, hogy a support intezi a garanciaztatast, ami gondolom azt jelenti, hogy kuldenek egy uj modult. Ugye egyben van a d-pad a joystick-kal.
    Nem tudom, hogy a postaert fizetnem kell-e vagy mennyibe fog kerulni.
    A forumon tavaly nyaron azt irtak, hogy tesztelnek uj kapcsolokat, ami egy uj modullal is jarna. Azt a kerdesemet ignoraltak, hogy ebbol lett-e azota valami.
    Parszaz forintert tudnek venni uj alkatreszt, csak akkor nekem kene beforrasztanom.

    Ok is tudjak, hogy nem ez a legtartosabb alkatresz, mert eleve az az ajanlas, hogy ne rakd pl. a WASD-ot vagy egyeb nagyon gyakran hasznalt funkciot a d-pad-ra, mert nem birja a terhelest. (Meg miert is raknad, amikor ott van mellette a rendes joystick)
    Nekem a mute, unmute, Esc, 'B" volt ramappelve, amiket egy ora alatt szerintem <50x hasznalok. Ezeket at tudtam rakni masik nem (vagy alig) hasznalt gombokra, szoval nem okozott tul nagy ervagast.

    Kozben rendeltem egy Elgato Stream Deck Pedal-t, amivel ezt a 3-4 funkciot el tudom majd erni labbal is. :D Igy peldaul mute/unmute-hoz nem kell majd levennem a huvelykujjamat a joystickrol, a d-pad meg megmaradhat masra.

Új hozzászólás Aktív témák