Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz karamblo #43822 üzenetére

    Valszeg mert a rollcage nem olyan könnyű mint egy vékony műanyag darab:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz karamblo #43822 üzenetére

    Ezen a zsanér témán kár kattogni ezeknél a T400 as szériánál. Egy rakat sz@r az egész. Én kicseréltem ráadásul nem eredetire, hanem valami kínai hulladékra, amibe még menetet is kellett vágnom, leírtam régebben. Az is ugyan úgy elkezdett lötyögni, egyszerűen így van megcsinálva, majd megkereshetem a kiszedett gyárit, meg le macro videózhatom.. kilazul benne egy rész, és elkezd kottyanni előre hátra, míg a zsanért el nem kezdi hajtani. Ez a hozzá kell szokni kategória..
    Nem éri meg kicserélni, a kínait úgy lehet bele reszelni faragni, menet vágni, a gyári meg drága, és mindkettő kb 2-3 hónapot bír, majd ugyan olyan állapotba kerül. Akkor cseréld csak ki ha kikopik és nem áll meg a gép teteje, lötyögés miatt ne.

    Én most a tápcsatlakozót akarom kicserélni, csak nem tudom még mennyire kell hozzá szétbontani a gépet. Párszor már szétszedtem, és nem nagy kedvvel teszem. Legutóbb azt fedeztem fel hogy a monitor kávája jobb alsó sarokba kiszakadt a csavar tartása alól. Bal oldalt meg van rajta egy repedés, aminek a létrejöttébe én is besegítettem. Ki kéne cserélni, de ezeket a tető alkatrészeket alig lehet kapni.
    Igazából bele kell sz*rni az egészbe.. ezek ilyen kisebb hibák amik igazából nem okoznak semmit, ugyan úgy erős a gép ezektől függetlenül. Multkor az ultrabay-t tuningoltam fel, mert úgy zörgött benne a winyó hogy megőrültem, a gép aljába ragasztgattam kis műszer szivacs lábakat, feltöltve azokat a "térhálós" merevítéseket, most semmi hangja, éljen a sufni tuning.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák