Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    Hali srácok,

    Jelenleg van egy Band2-m, semmi gondom vele, lehet még maradok is ennél, viszont erősen nézelődök a Bip vagy Pace felé.
    A Bip számomra kb egy Band2, aminek színes a kijelzője meg van benne GPS. Más különbséget nem látok alapjaiban.

    Arra lennék kíváncsi, biztos volt, aki ugyanígy váltott, hogy:
    - rezgés erősebb-e (baromi nehezen kelek reggelente, így ha kicsit erősebb már elgondolkodnék a váltáson)
    - maga a mechanizmus változott-e valamit, pontosabb jóval vagy 90%-ra ugyanazt érzékeli egy Bip is, mint a jelenlegi?
    - képeken, ha levesszük a háttérvilágítást egész korrektnek tűnik a kijelzője, de háttérvilágítással elborzaszt, mint valami kínai kütyü a 90-es évekből. Ha kijelzővilágítás nélkül is korrekt, akkor semmi vész.
    - méretre kb ugyanekkorának felel meg magasságban, csak szélesebb (optikailag is érdekelne, vékony a csuklóm, a Band2 teljesen ok, de már a Pace-re nem mertem szavazni, mert biztos baromi idiótán nézne ki rajtam :D )
    - ha már Pace, aki látott már élőben, tényleg annyira csillog az "ezüstös" széle?

    Sok videót, képet néztem mindegyikről, de mégis az a biztos, ha ezeket olyantól tudom, aki ténylegesen látta és használta az eszközöket.
    Köszi az infókat és BUEK!

    .

Új hozzászólás Aktív témák