Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz proly01 #232 üzenetére

    Eladni bármit lehet, de érdemes inkább olyan dolgokat eladni ahol csak annyi szerepel "selling to merchants". Minden mást fel lehet használni craftolásra, és kereskedésre. Pl. bizonyos páncélokat csak akkor tudsz megvenni, ha van ilyen-vagy-olyan gépalkatrészed (szív, szem). Ugyanígy nem érdemes azokat a dolgokat eladni amiből ammo vagy potion craftolható (pl. blaze).
    Fegyverekből és a páncélokból is a lila színűeket érdemes venni (zöld "leggyengébb, kék közepes). Hogy mit veszel, az tőled függ. Érdemes inkább az íjakat. Nekem a hunterbow és a sharpshotbow jöttek be. Ezeken kívül még a tripcaster és a sling vált be. De játékos stílusától is függ mi válik be neki.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

  • Zanik

    addikt

    válasz proly01 #234 üzenetére

    Modification is színek szerint vám osztályozva: zöld-kék-lila. A lila a legjobb. Vannak támadó és védekező modok, előbbieket fegyverbe, utóbbiakat páncélba lehet craftolni. Nálam a tűz és fagysebzések jöttek be, illetve védelemben is ezekre gyúrtam. De jól jöhet meg a shock és corruption védelem is. Érdemes azokat megtartani amik az alap tulajdonság mellett mást is tartalmaznak, pl. Protection against fire + ranged attacks. Érdemes a skillek között a mod removalt minél előbb aktiválni!

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz proly01 #234 üzenetére

    Azoakt érdemes, amiket használni fogsz. :) Például ha sokat használod azt a nyilat, amivel le lehet robbantani a gépekről a páncélt meg az alkatrészeket, akkor a Tear modokat érdemes ráaggatni az íjra. Én gyakorlatilag full sebzésre álltam rá, spammeltem a nyilakat orrba szájba a játék végén, úgyhogy a sebzést húztam fel velük.

    Meg amúgy egy jó handling-es mod sem hülyeség a lassabb fegyókra.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • dvd24

    senior tag

    válasz proly01 #232 üzenetére

    javaslom először a Shadow Rattlerel a fagyasztást (módosítóknak ide csak +freeze damaget rakj be), utána a Hunter Bow Hardpoint nyílvesszőjével a lefagyasztott ellenfelekbe iszonyatosakat lehet sebezni, (főleg ha gyenge pontot lősz és esetleg megvan már az a skill is, hogy egyszerre három nyílvesszőt lőhess ki)

  • emiki6

    veterán

    válasz proly01 #245 üzenetére

    Hát, ja, meridiánba el kell menni szerintem mihamarabb. Nem is az, hogy beindul, hanem jobban kitárulkozik. Megvehetsz bármit, van ott egy csomó mellékküldi, továbbá ott a vadásztársaság is.

    Ha már szó volt róla, a mellékküldetésekhez annyit hozzáfűznék, hogy az egy dolog, hogy hasonlóak, belefér, de az engem nagyon zavar, hogy mik a jutalmak. Az esetek 99%-ában XP-t kapni és egy "Remarkable reward box"-ot, aminek az értéke igen pici, mondhatni feldughatom... Legalább adna (nehézségnek, neadjisten típusnak megfelelő) modificationokat vagy ilyenolyan fejlesztéseket. Pl az elején úgy megörültem, hogy adott egy lándzsa upgradet az egyik küldi, azt hittem lesz még hasonló, de csalódottan tapasztalnom kellett, hogy nem, csak azok a semmirekellő ládák járnak mindenhol, pedig annyi lehetőség lett volna benne... :(

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

  • emiki6

    veterán

    válasz proly01 #249 üzenetére

    Én a shadow hunter ruhával, +45% stealthel megyek mostanában, nagyon nehezen vesznek észre. A legerősebb nyíllal szoktam kiszedegetni a katonákat úgy, hogy ne keltsen sok feltünést. A robotoknak löni kell a gyenge pontjaikat és sokat futni meg dodgeolni. Azért halsz meg, mert hibázol, tanulj a hibáidból.

    Én 33-as vagyok, 35 óra játék, 60%, hardon játszok és a makers end még hátra van nekem is, bár én csak azért halogatom, mert láttam a fő sztori végigjátszását és mindig van jobb dolgom, olyan sok a lehetőség. :D A 100-as max inventory nagyom kevés lett nemrég.
    Hamár írok itt mindenfélét, megvolt az első Stormbird killem! :C (azért itt sokat segített, hogy könnyebben szem elöl téveszt)

    A robotok részeit fegyver és páncél vásárláson kívül lehet még használni valamire?

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

  • emiki6

    veterán

    válasz proly01 #252 üzenetére

    Lila sharpshooter bow legerősebb vesszeje + handling coil + 2 lila damage coil és így az alap sebzése 101, ha fejet lövök, akkor több (minimum 2x ennyi), ez az erősebb heavykhez lehet néha kevés. Céloz, kivár, belassít, headshot és akkor nincs baj, akkor van baj, ha nem headshot. :K
    Örülj neki, hogy nem néztél végigjátszást, én azért néztem, mert nincs ps-em és jó volt de annyira megtetszett a játék, hogy megvettem és kölcsönkértem egy ps-t.
    Én eddig a mellékküldikkel szórakáztam elsősorban, nyilván nem mind volt igazán jó, de azt is megcsináltam, mert a 100%-ra törekszem (persze nem lesz meg, a fentebb ecsetelt bug miatt, szóval mondjuk úgy) mindent meg akarok csinálni a játékban, amit lehet. Ha így állsz hozzá, akkor rengeteg a tennivaló. Most kéne összeszefjem a gyűjthető cuccokat, amíg még hasznát tudom venni a jutalomnak (+ összeszedés közben felderül a térkép és feloldódnak fast travel pontok, a városoknál meg side missionok), vár rám a harmadik cauldron (xi asszem, több override + skill pont), kedvem támadt a vadász kihívásokhoz (jár értük ugyebár fegyver) és nem utolsó sorban ott van a két fő küldetésszál (sylens-es végén van egy kis upgrade + minden főküldiért jár skillpont), nomeg a mellékek, továbbá van még bandit camp, ami sok pénzt szokotthozni a konyhára. Nem tudok priorítást felállítani, mert minden másban ad hozzá és másban könnyíti a játékot. A vadász klub fegyvereit meg hiába szerzem meg a játék legvégén, hogyha nem lesz már mire használni és ez a felsorolás többi elemének "jutalmaira" is igaz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Új hozzászólás Aktív témák