Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz GML #819 üzenetére

    Nekem a magas azzal annyira nem tetszett, a Centrance szerintem jobban szólt vele. A K3003 amúgy brutális, szerencsére nem hallgattam túl sokáig, különben a hardveraprón kezdtem volna a napot. :D

    Nekem az este meglepetése az Xduoo XD-05 és az U6 páros volt, azok nagyon szerették egymást. Mással hallgatva mindkettő magas részében van némi furcsaság: a dac kiemel és hajlamos nagy hangerő ordítani, a füles meg hullámzik felül, pl Toto, Alter Bridge esetében eltűntet fél oktávot a férfi vokálokból. A kettő együtt viszont nagyon állat. Gondolta volna a fene, nekem mindennel, ami itthon van, kicsit jobban szól a Centrance.

    Az Axon 7 is kellemes csalódás volt, lemossa a Pro 6-ot, és szerintem lineárisabb, dinamikusabb, tisztább, mint az X5-iii unbalanced módban. Simán oda lehet tenni egy olcsóbb dap mellé, sőt. Erő lehetne benne több, de zenehallgatásra így is bőven alkalmas. Ezen kívül mint telefon sem rossz. Szép, gyors, klassz a kijelző, csak hülye helyen van az ujjlenyomat-olvasója. A fajtánknak jó választás lehet.

Új hozzászólás Aktív témák