Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz wierra #41324 üzenetére

    De talalkoztam sot szerelte is az egyik kocsimat anno (sok evvel ezelott valami kis udvarban volt akkor muhelye)

    Hat nem tudom de nekem Kornel nem tunik faszari emberkenek aki nyaggatja a szerelot mikor meg kell venni a Honda szurot meg a gyari alkatreszt hogy hat nem lehet valahogy okosban tescoalkatreszbol is megcsinalni?

    Teljesen jogos elvaras szerintem ha elmegyek egy szerelohoz es az azt akarja hogy ne csak egyszeri vendeg legyek akkor mivel o a szakerto ne inditson el olyan uton ami erdobe vezet. Es mivel Imi nem hivatalos markaszerviz nyugodtan megmondhatta volna, hogy azt amugy ki lehet cserelni minosegi alkatresszel dolgozva 10-ed annyiert.

    Nem kiseloadas kell hanem info es igen amugy kifizetem ( ha hozza jarok vissza)

    Ettol lehet o meg terez anya reinkarnacioja is es MacGyver egy szemelyben.

    Masik fele hogy Kornel ha jol ertem nem feltetlenul ezen akadt ki hanem a hozzaallason hogy hat ez ilyen es kb szokjad megfele ami a mai autoszerelok hozzaallasat tukrozi kb (ne kelljen semmi bonyolultat csinalni csak cserelni a kopo fogyo alkatreszeket nos ilyenkor en is kb bemegyek a kwikfitbe azt osszelegozzak 2 perc alatt es akkor olcson meguszom vagy elmegyek a szakihoz ha olyan problemam van es akkor kifizetem az osszeget a szakertelmeert)

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák