Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz KRi2 #1542 üzenetére

    Hú nehéz ügy.

    A szolgáltatáscsomag igénybevételének feltétele, hogy ügyfelünk 28. életévét
    még be nem töltött,

    Ha már 28 vagy, akkor értelemszerűen nem igényelhetsz karriert.

    Amúgy nálam is hasonló a szitu, mint nálad, csak azzal a különbséggel, hogy én 26 vagyok, év végén járt volna le a cibezzem, ha nem vettek volna fel most nappalira. :D Hogy utána maradok-e a cibnél azt még meggondolom.

    Esetleg még a volksbank partner csomagját tudnám ajánlani, (sajnos itt is van ha) HA sciennetes vagy.

    Vannak még kisebb bankok, ahol hol mi 99 Ft-os számlavezetési díjak vannak, de én inkább valami hagyományos 300 Ft-os számlát javasolnék. (cib classic, erste szorgos ilyesmiket nézz meg)

    Az axa bank az nem bank az inkább csak egy vicc. :D Miféle bank az ahol saját számládra nem tudsz befizetni? :D

    Angol ebayen való eladásnál amúgy automatikusan vállalod, hogy UK-ban az ott belföldinek felszámítható max. pk.-t fizetteted a vásárlóiddal. Az senkit nem érdekel, hogy nem UK-beli lakos vagy, csak kénytelen leszel emiatt kicsit magasabb kikiáltási áron adni a cuccot, plusz beírni az item locationhöz hogy Hungary. Ezek apróságok de... meg a paypal is vonja a sápot + a csomagolási költségeidről nem is beszélve. Rohadtul nem éri meg ebayen eladni, ha nem abban az országban lax, amelynek az ebay lapján vagy.

    Amúgy ludsimon: nem feltétlen kell angolul tudni ahhoz hogy tudd mi a student jelentése, mivel latin eredetű. :D Pl. aki csak németül tanult az is tudhatja mit jelent. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák