Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz sixpak #70683 üzenetére

    Egymás mellé tettem a két képet a múltkori posztoddal, rögtön kiszúrtam :DDD Meg a kis fókát is a monitor lábánál, hogy visszakerült, de azt gondoltam, hogy a kérdés nem rá vonatkozik.

    Amúgy persze, hogy működik, nekem is voltak nem azonos méretű moduljaim régebben. Még olyan is volt, ami nem volt típusazonos sem, anno a DDR2 időszakban, de ettől még működött a dual channel :)

    Mondjuk az más kérdés, hogy volt e értelme. Mármint, nekem semmi nem lett sem szebb, sem jobb, sem gyorsabb, kivéve talán a rendszer bootot. Az szerintem gyorsabb lett, de nem szedtem ki megint 16-ra, hogy teszteljem is.

    De mondjuk én már csak játszom rajta, meg médiázom. Film, zene ... stb. Oda amúgy sosem volt kevés a 16GB sem.
    Igazából azért vettem, mert az audio reszponzív tartalmak jól néznek kik rajta. A 2 modul olyan hiányos volt :DDD

  • KROK640

    veterán

    válasz sixpak #70683 üzenetére

    Én is tavaly decemberben álltam át 32GB RAMra, és pont ugyanazon gondolkodtam, hogy 2×16-ot veszek a 2×8GB helyett és akkor lesz 48GB RAMom. (ha amúgy egyformák a RAMok ismán működik együtt az eltérő kapacitás ellenére is, sokszor volt már ilyen gépem, sőt, még akkor is ha nem is egyformák).
    De aztán arra jutottam, hogy amihez 32GB nem lesz eég ahhoz az egész gépem többi része sem. Meg így tisztelgek a legelső konfigom előtt (abban 32MB RAM volt).
    Figyelem folyamatosan a RAM használatot, és mióta 32GB van, épp vagy 3 napja volt az eddigi rekord 28,5GB elfoglalt RAMnál tetőzött a dolog.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák