Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    Igen lattam ezert is irtam hogy nehez menet lesz.

    De akkor az en tervem roviden:
    - Nem akarok vagni es barmolni sehol, megprobalok csinalni egy custom I/O PCB-t ami illeszkedik az eredeti helyere, es amolyan toldokent funkcional majd.
    - Az eredeti tapot kibelezelem es kap egy full modularis sgx seasonic-ot, marad a gyari tapkabel is.
    - Mivel a lap nem lesz ugymond a "helyen" ezert valami rise-er kivinni a VGA-t a gyari bovito reszhez ez elvisz 2 slot-ot, meg 1db 16x-et odakesziteni hatha kell valami. Az utolso slot-ot pedig szinten egy 4 portos USB3-as kivezetes lesz. Osszesen 7 usb-t hasznalok igy ki is adja.
    - A belsejeben a leheto legminimalisabb furas faragas, csak az ATX felfogato pontok, vagy egy sajat konzol ami az eredeti furatokat hasznalja fel
    - Az elso I/O-n az eredeti usb2-t lecserelni usb3-ra, bekotni a ledet es power gomb-ot
    - Teljes szetszedni, lecsiszolni es autofenyezonel ujrefesteni, a mai trendeknek megfeloen.
    - Leghutes lesz benne, es nem fog vilagitani, csak az eredeti power led.

    Ezen kivul persze van egy rakas kerdesem amire meg nemtudom a valaszt.

    Szerintem ez also hangon 1 ev, aztan meglatjuk sikerul-e, vagy belebukom. :U
    Kell hozza keritenem egy jatszos belet is, mert a fo gepemet nem tudom nelkulozni.

    Mivel van egy ugyanilyen eredeti gepem karcmentes, igy lesz egy doboznyi tartalek alkatreszem is, ezert serulesmentesen normalisan kell szetszedni.

    [ Szerkesztve ]

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák