Új hozzászólás Aktív témák

  • bocX

    tag

    válasz rlazol #1378 üzenetére

    köcce! na akkor lehet leveszem ezt a parafa dolgot és kitalálok oda valami mást! :F
    az LCD-t Pestről rendeltem, ez 4x20 karakteres, háttérvilágítással. kapcsolási rajzom volt hozzá és programom is (programokból számos sokféle létezik hozzá). az LCD párhuzamos porton keresztül 'szedi az adatokat' és egy USB-ről az áramot (továbbá van egy poti rajta, amivel a kontrasztot tudom állítani).
    maga a panel, meg hát itthon kis házibarkács, viszonylag eccerű (mert műanyag és könnyen lehetett vágni, ellenben volt szívás vele) - ellenbent akkor viszont ki kell találnom neki valami 'nyú dizájnt'..... :B
    de segíthettek is, hogy tüntessem el a szépen a ragasztásokat valami javallattal ;)

    de tervben van egy nagyobb kijelző - szép folyadékkristályos, színes kijelző lesz is majd (reményeim szerint)

    :):)


    Mr-Pamacs: köszönöm a felajánlást ;),de megtudom magam, mert nem mintát akarok matricából, a festésre meg nekem van egy tuti módszerem, ami bevált már korábban, csak az a helyzet lusta vagyok :DDD

    [Szerkesztve]

    sok munka és ugyanannyi lazaság

Új hozzászólás Aktív témák