Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viking19

    tag

    válasz Piftuka #1155 üzenetére

    Köszi!

    Equality is about giving everyone equal chance not about giving everyone an equal result.

  • persil

    nagyúr

    válasz Piftuka #1155 üzenetére

    "Ezek kombinációjával megalkotta a jelenlegi egyik legjobb "dimming" megoldást a piacon. A tesztelők egyöntetűen az élre sorolták a végeredményt, a SONY, TCL és Samsung tévéi ellenében, gyakorlati használat mellett. A Q90 van vele "egálban"."

    Ugyan nagyon regi komment, de az engem leginkabb zavaro jelensegre a legteljesebb valasz.
    Viszont. Ha ez az egyik legjobb dimming megoldas, akkor azonnal fejezze be az emberiseg a tv gyartast es hagyjuk az egeszet a francba. A legvadabb remalmaimban sem merem elkepzelni milyen lehet a legrosszabb.

    U7QF-et vettem, ha nem filmezunk, akkor jatszom rajta, series x-en.
    Tegnap volt egy atvezeto az egyik jatekban, ahol koromfekete egbolton tuzijatek volt(pc-rol tudom, hogy kell kineznie a jelenetnek). Na most a szep, mely feketet talan nehany centin lehetett elvezni, mert a piacvezeto dimming miatt kb az egesz egy szurke felho volt.
    A local dimming felcsavarasa oke(bar sokat nem javit a helyzeten), de ezen felul mivel lehetne javitani a jelensegen?

    A masik problemam, hogy fekete es szurkesebb hattereknel nagyon "savos". Ha tokeletesen a "tv kozepen ulok", akkor nagyon latszik a ket szelen. Ezzel lehet valamit kezdeni? Mintha par centis csikonkent valtozna nehany arnyalatot feketebol szurkebe. Aktiv jatek es film kozben kulonosebben nem latszik, csak ha nagyon akarom, de amikor homogen hatter van, ott nagyon zavaro.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák