Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lokii

    aktív tag

    válasz DaveNo1 #9226 üzenetére

    Remélem nem annyiban fog kimerülni a buff hogy adnak hozzá pár talentet azt jónapot(mondjuk ez sem lenne rossz) hanem valami univerzális buffot is fog kapni(max hp levelenkénti növelése 230-ról 260-ra,mostanában úgyis bejött csomó nagy hp-ra specialitálódott hős)(mert jelenleg csak egy értelmes build van Stitchesnél szerintem: T1: Regeneration Master (kivételek ha olyan team van amelyik 0/24-ig tf-ezik/"ellopják" a regen globeokat amikor tegyük fel majdnem oda értél,de nincs is olyan talentje/traitje ami hozzá kapcsolódik,ill. nem alacsony hp-ja/mana-ja / Vagy olyan team ellen játszik Stitches ahol csak Burst dmg van,és ha ráadásúl a pálya is rövid (Haunted Mines) akkor megéri megfontolni a "chew your food talentet". Egyesek használják a "DPS" Stitches buildot,hát ebben az esetben a sustain közelít a 0-hoz,a plusz dmg meg elenyésző...) T2: Amplified Healing (Szinergia+nagyon jól jön ha van egy dedikált supportod)
    T3: Tenderizer (25% slow 1,5 secre,lényegében tovább hatótávolságban tartod az ellenfelet,ahhoz hogy ki lehessen teljesen használni,csapatársak kellenek. A Savor the flavor se rossz,de nem csak a hősöktöl kéne adnia plusz regent,hanem mage minionoktól)
    T4: Putrid Bile (Ez egy nagyon jó sokoldalú Ulti,rövid CD-vel,ami használható akár Escapeként/team escapeként/csata lellasítására stb... Nagyon sokoldalú szerintem,mondjuk a legjobb hozzá egy koordinált,mert ha team escapenél vissza táncol Jaina a frontvonalra,és téged fog hibáztatni mert meghalt,az nem kellemes. A másik ulti sem rossz,csak ott már alapkövetelmény a koordenáció,nem csak bónusz,mondjuk a 15% slowot elvehetnék)
    T5: Relentless/Mega Smash (Relentless minden CC fajta ellen nagyon jól jön,channeled CC ellen sajnos nem segít (Tychusnak van T5-ön egy ilyen talentje))
    T6: Imposing Presence/Pulverize (Imposing presencét nerfelték,evvel lényegében Stitchest is nerfelték valamennyire ismét,Pulverize akkor ha nincs Relentless vagy valami CC reduceoló talent a csapatukban(nem Cleansera gondoltam,az nem segít sokat Pulverize ellen),és nincs AA-juk annyira)
    T7:Regenerative Bile/Hardenes Shield (Mind két talent nagyon jó,én a Regen Bilet jobban preferálom mert ha van is nem chanelellt cc-jük,akkor az nem ér annyit mert van a Relentless ugye,+10% movement speed (így már 30%) még jobb escape abbilitivé teszi,és talán már lightos gap closerként is szolgálhat a hook segitségével)
    Na mindegy,remélem majd több build lehetőség is lesz Stitchesnél,mert a DPS buildnál túl nagyok a hátrányok. :D Elnézést ha hülyeségeket írtam vagy off vagy valami ilyesmi volt,csak nagyon örülök hogy Stitches végre Buffolva lesz :D(remélhetőleg kicsit többet kap mint múltkor). :C

    Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

Új hozzászólás Aktív témák