Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Imy #1942 üzenetére

    Most egyenlőre elkezdesz porbelezni, aztán majd figyeled a hirdetéseket, hátha szembe jön egy palack. Ne vegyél nogas gépet szerintem.

    Én a héten mókoltam egy kerítést, nem gondoltam odagürizni a céót azért a kis munkáért (12 varrat) teljesen offroad volt a terep, dzsungeldzsindzsával tarkítva. Szép lett jó lett (2es falú zártszelvények belső sarokvarratok, utálom bundással) talán 1 lukat pukkantottam azt is berakosgattam. Kis trafóm az 5ödik varat után elment kávészünetre (túlmelegedés lámpa) aztán minden második után. A 10 perces meló így lett másfél óra, közben csináltam mást :-)) de céóval kb 5 perc alatt készrevarrtam volna ezt. Mit mondtam az elején? Ne vegyél csak mma gépet. meg nogast se akkor már lúd legyen kövér, vegyél most egy alap vállalható kis mindenest. Nekem így elsőránézésre ez a panelectrode vállalhatónak tűnik. Az az 1 kg dob az semmi, de évi 2 hefteléshez teljesen okés.
    Ja panelectrode er23 2,5 vs lincoln omnia 2,5 semmi különbség nem volt, mindkettővel ugyan olyan béna vagyok :DDD

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák